“Kulağıma doğru söyledin, bakire misin?” diye sordu. “Evet,” dedim. O zaman beni hemen çevirdi ve beni domaltarak götümü ortaya çıkardı. Eteğimi çıkardı ve çıplak bıraktı. Penisini götüme sokmaya başladı, ama girmiyordu. Daha önce hiç anal seks yapmamıştım, bu yüzden zorlanıyordu. Ucunu tükürükleyerek tekrar denedi, bu sefer biraz daha girdi. Sonra çıkarıp bir kez daha tükürükledi ve tekrar denedi.

Yuvarlak, tombul, mükemmel kalçalarım var. İnce belim ve dimdik göğüslerim var. Beni görünce insanlar beni becermek istiyorlar, ama ben bunlardan kaçıyorum. Bunları anlatmamın nedeni, niçin bu tarz bir fantezi tecrübesi yaşamak istediğimi anlamanız için sikişmek istedim.

Tam 6 yıldır çalıştığım firmadan terfi alamadığımda istifa ettim. Bir miktar birikimim vardı ve hayatımda bir dönüm noktasına geldim. Babamla konuştuğumda, “Seni kendi işini yapmaya teşvik ediyorum,” dedi. Bu sebeple, kendime bir atölye açtım ve kendi işimi yapmaya başladım.

Bir gün babamla evde otururken, şort giymişti ve yarağı öyle bir sertleşmişti ki şortu delmek üzereydi. Sırtını ovuşturduktan sonra döndüğünde, benim gözüm yarağına kaydı. Aniden elini öne attı ve yarağını sıvazladı. Bana bakarak, göz teması kurdu.

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*