Tekrar başladım ve ellerimi bluzunun üzerinden Meltem’in göğüslerine götürdüm. Straplez olduğu için doğrudan bluzu alt tarafından çekince sütyeninden taşan göğüsleri serbest kaldı. Meltem ile birbirimizi yer şeklinde öpüşürken, elim göğüslerinde dolaşıyordum. Büyük göğüsleri avucuma sığmıyor, adeta taşıyordu.

Meltem beni üzerinden kaldırdı ve bluzunu komple çıkardıktan sonra sütyenini de çıkarmamızı istedi. “Hadi çıkarın yaraklarınızı, beni hazza doyuracak yaraklarınızı görmek için sabırsızlanıyorum” dedim. Onlar ise, “Biz değil sen menfaat” diye esprili bir şekilde yanıt verdiler. Pantolon ve kilotlarını tek tek indirip siklerini meydana çıkardım. Hepsi birbirinden heybetli görünüyordu. Bu gece zor geçeceğe benziyordu.

“Off erkeklerim benim, doyurun bu gece beni, süper yaraklar bunlar” diyerek azdırmaya çalıştım. Etrafımız evden dışarıya çıkamadıkça biraz sıkıcıydı, ancak sonrasında hava açınca denize gittik. Nerdeyse bütün günü denizde yüzerek ve eğlenerek geçirdik. Kaldığımız yer oldukça tutucu olduğu için barlar gibi yerler yoktu, ancak sahil kenarında gazinolar vardı. İzinimizin üçüncü günüydü ve yine denizde yüzüyor, şakalaşıyorduk. Bir ara ablamın oğlu Osman göğsüme elledi.

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*