Ailece her yaz köye gidip birkaç ay tatil yapardık. Fakat o yaz, Serpil iş nedeniyle yanında kalmam gerektiği için babam ve üvey annem köye gitmişti. Serpil ile evde beraber kaldığımız süre içinde herhangi bir olumsuzluk yaşamamıştık.

Bir gün sabah saat 9:00 gibi işe giderken, birden yataktan kalktığımda iki adamın beni taciz ettiğini fark ettim. Biri amımı emiyor, diğeri memelerimi emiyordu. Sessizce ağlıyordum ve kocama yalvarmaya başladım, “Lütfen yapmayın” diyordum. Ancak adamlar beni sikmeden bırakmayacaklarını söylediler. İsteksizce amımı yalayan adam zevk almaya başladı ve kocam karşıdan izliyordu.

Zevk aldığımı belli etmemeye çalışarak gözlerimi kapattım ve tekrar bastırdılar. Biraz daha krem alıp götüme sürdüm ve ellerimle güzelce açarak yarağımı o minik noktaya dayadım. Yavaşça başını soktum ve eğilip yüzüne baktım. Gözlerini kapamış, yastığı ağzına almıştı ve hepsinin içine girmesini bekliyordu. O körpe götü hoyratça kullanmayacak, azar azar sokacaktım ki daha sonra sikimi yine ona sürebilecektim.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*