Bir erkek, hayatta yapabileceği en kutsal şeyi yapıyor. Ben 21 yaşındayım ama hiç böyle bir kutsal anı yaşamadım. Anneme dönüp “Bir kadına o kadar muhtacım ki” dedim. Sadece şehvetin damarlarımda dolaştığını hissediyorum. Annem saçımı okşadı ve “Ben de senden farklı değilim canım” dedi.

Tüm bedenim bir erkeği arzuluyor ama baldız tekrar ağlamaya başlayınca “Ağlama lan namuslu orospu! İster sikilmişsin, ister sikilmemişsin, yaptığın düpedüz orospuluk işte! Ne kadar istediğini söyle” dedim. Baldız sümüğünü çekerek “55.000 iyi olur…” diye cevap verince, “Bu kadar lafa ben olsam beş kuruş almadan çıkar giderdim. Ne kadar iğrenç bir aileymişsiniz lan!” diye tekrar bağırdım.

Yanına oturup onluk desteleri incelerken, ağzının bölümü baldızın diri ve sert dudaklarından dolayı kapanmıştı. Bir taraftan Serpil’i izlerken, diğer taraftan penisimi okşuyordum. Daha önce kıllı olan baldızın arka deliği, inanıyorum ki şimdi tertemizdi. Arka deliğine yönelmiştim ve kalçalarını iki yandan tutarak gerdiğimde gördüğüm manzara beni şok etti. Kendi kendime “Bu ne böyle?” diye düşünürken, inanamıyordum.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*