Parmağımla deliğinde daireler çizdikçe, Nalan çığlıklarla boşalıyordu. O akşam onların evinde kaldım, çocukları yoktu ve üçümüz aynı yatakta yattık. Sonraki zamanlarda da onların evinde kalıp, aynı yatakta yatmaya devam ettik. Artık sikişmeye ve am yalamaya alışmıştım ve onlar çağırmadan kendim gidiyordum. Annem ise erkeklerle takılmak yerine en sevdiği arkadaşı ve eşiyle zaman geçirerek bastırıyordu.

Götünü biraz daha kremleyip duran sikime bolca sürdüm ve ellerimle götünü iyice açarak yarrağımı o minik noktaya dayadım. Yavaşça kafasını soktum ve eğilip yüzüne baktığımda gözlerini kapattığını, yastığı ağzına aldığını fark ettim. Hepsinin içine girmesini bekliyordu. O körpecik götü hoyratça kullanmak yerine az az sikecektim ki sonra tekrar sikebilelim.

Ben ise önce yengemin amına girmek istiyordum. Biraz yukarı kalkarak pantolonumu ve boxerımı dizlerimin altına kadar sıyırdım. Ardından yengemin eteğini güzelce toparlayıp külotunu yana sıyırdım ve yarağımı amına dayadım. Amı çoktan sırılsıklam olmuştu ve yavaşça içine sokmaya hazırlanıyordum.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*