Kişi, “Bunu yeniden yazabilir misiniz?” diye sordu. Kendisini okşamayı düşünüyor ve aşağıdaki çığlıkları duyuyordu. Şimdiki durumlarında ikisi de hiçbir şeyi umursamıyor gibiydi. Yataktan doğrulup aşağıdaki kanepenin yarısına baktım. Ayşe müdürün üzerinde kıvranmaya devam ediyor ve sırtı bana dönük. Küçük basenleri ve müdürün kalın bacakları görünüyor ama o kadar.

Ayşenin kalçalarını okşadıkça zevk almaya başladım ama görülmekten korkuyordum. Sonunda kendimi ona bağışlamıştım ve bu anneme ya da kimseye söyleyemeyeceğim bir şeydi. Üvey babamın sikini gördüğümde ilk kez bir yarrak görmüştüm ve bana zorla yalattı. Vücudumda kızarıklıklar ve morarmalar oluşmuştu ama beni mest ediyordu. Her yerimi emiyordu ve sonrasında beni istiyor olmalıydı çünkü giyinişinden anladım.

Diz seviyesinde etekle ve fileli çoraplarla arabaya binip yanıma geldi. Üzerindeki kabanı çıkardığında, eteği yukarı doğru sıyrılmış ve baldırlarını görüyordum. Bu da beni mest etti ve sikim kalkmıştı, pantolondan belli oluyordu.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*