Vajinama tek seferde kökledi ve ben kitlendim. Bir anda vajinama girdiğinde derin bir nefes aldım, hızlı hızlı vuruyordu ve vajinam süper zevk alıyordum. Saçımı çekip vajinama köklüyordu, beni kucaklayıp ayağa kaldırdı ve kucağında beceriyordu. İnledikçe daha da sert beceriyordu, ohhhh! Sonra beni yatağa yatırıp üstüme çıktı ve vajinama kökledi.

Chantal sinirli bir halde, “Üfff anne! Neye benziyor? Vibratör doğal olarak ki! Masturbasyon yapıyorum onunla!” diyerek Vibratörü annesinin elinden aldı ve çekmecesine koydu. Annesi şaşırmıştı ve “Kızım gençsin, güzelsin, seks yaptığın adam arkadaşın yok mu da masturbasyon yapıyorsun?” diye sordu. Chantal da, “Yok anne! Bu konuyu sonra konuşsak…” dedi. Nedense bu konuda da tam kıvamına gelmiştik. Ama onu biraz daha delirtmek istedim.

Yavaş yavaş amına indim, bacaklarını araladım. Zevkten sırılsıklam olan amcığını yalıyordum. Müthiş kokusu ve tadı vardı. Yaladıkça inliyordu, o inledikçe dilimi daha da derine sokuyordum ve kafasını bastırıyordu. Amını yalarken bir yandan memelerini okşamaya çalışıyordum. Tekrar yukarı çıktım ve yiyişmeye devam ettik.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*